راه اندازی شبکه اجتماعی دانش کشاورزی (تاک)

 

به اطلاع همکاران محترم مرکز می رساند که فاز آزمایشـی شبکه اجتمـاعی کشاورزی ایران (تاک) راه اندازی شد. لذا خواهشـمند است تمام همکاران محترم نسبت به نصب نرم افزار فوق (اندروید و IOS) از سایت تاک به آدرس www.agritak.ir اقدام فرمایند. لازم به ذکر است بـاتوجه به راه انـدازی این نرم افزار، بتدریـج تمام گروههـای تخصصـی و اداری ایجـاد شـده در پیـام رسـانهای خارجی و نیز تمام سـرویسهای اطلاع رسانی پیامکی سامانه های مختلف سازمان به پیامرسان تاک منتقل خواهد شد. ضمنا امکانات مختلف از قبیل تشکیل گروه، چت، ارسال بسته های صوتی و تصویری، ارسال فایل، تماس صوتی و تماس تصویری برای تمام کاربران فعال می باشد. همچنین در نظر است به منظور اطلاع رسانی اخبار و دستاوردها به جامعه بهره برداران، برای هر مرکز و موسسه یـک کانـال رسـمی ایجـاد شود.

دانلود نسخه اندروید   کافه بازار                 نسخه IOS    سیبآپ

نسخه ی تحت وب تاک
نسخه‌ی تحت وب تاک یا وب‌اپلیکیشن تاک، سرویسی است که این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند بدون استفاده از اپلیکیشن، و از طریق انواع مرورگرها، به این شبکه اجتماعی دسترسی یابد. وب‌اپلیکیشن تاک از نظر قابلیت، تفاوت خاصی با اپلیکیشن اندروید یا آی ‌او اس ندارد و هیچگاه از دسترس خارج نمی‌شود.
نکته‌ی مهم در مورد نسخه‌ی تحت وب تاک این است که کاربران سیستم عامل iOS، در استفاده از این نسخه، به هیچ مشکلی برنخواهند خورد. حتی در زمان‌هایی که به دلایل مختلف مثل تحریم‌های شرکت اپل، اپلیکیشن‌های ایرانی بر روی این گوشی‌ها دچار اختلال می‌شوند، اپلیکیشن تحت وب تاک همچنان قابل استفاده است.
اگر می‌خواهید از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود به نسخه‌ی تحت وب تاک دسترسی یابید، ، کافی است به آدرس http://web.agritak.ir مراجعه کرده و درست مانند اپلیکیشن، با آن کار کنید.
طریقه عضو شدن در کانال تاک مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان

پاسخ دهید