بازدید از برنامه ها و نشست صمیمی رییس مرکز تحقیقات و آموزش گلستان با همکاران ایستگاه تحقیقاتی چالکی

همکاران ایستگاه تحقیقاتی چالکی در نشست صمیمی با دکتر علیرضا صابری، ریاست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ در محل دفتر ریاست ایستگاه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این برنامه که با حضور دکتر صابری رییس مرکز، دکتر آقاجانی معاون آموزشی، مهندس قاسمی رییس و مهندس بهلول همکار ایشان و مهندس حسن پناه مسول روابط عمومی برگزار شد ابتدا ایشان از مزارع آموزشی پژوهشی، طرح های تحقیقاتی علوم دامی، گیاهان دارویی، برنامه هرس درختان میوه و برنامه های مختلف در دست اجرا در مجموعه بازدید کردند و ضمن ارایه توضیحات مهندس بهلول و رییس ایستگاه،  دکتر صابری نقطه نظرات و دیدگاه های خود را ارایه داد.

در بخش دوم این برنامه که با حضور در دفتر ایستگاه و در جمع همکاران انجام شد ابتدا مهندس قاسمی، ضمن بیان فرایند کار در ایستگاه و ترکیب نیروی انسانی حاضر، به روند برنامه های پیش روی اشاره کرد و پیشنهادات خود را برای ارتقای شرایط تقدیم کرد.

در ادامه سایر همکاران حاضر، نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف بیان کردند و  با دکتر صابری گفتگو داشتند.

در بحش پایانی جلسه، دکتر صابری، ضمن خدا قوت به همکاران، از زحمات و تلاش های گروه حاضر در مجموعه تقدیر نمود و ضمن قول مساعد پیگیری درخواست های ارایه شده، از همکاران حاضر خواست تا همچنان با جدیت، در راه توسعه اهداف متنوع این ایستگاه، کوشا باشند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.