خوش آمدید

مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان

خانه     درباره ما    پذیرش    خدمات    شرکت ها     فرم ها    دستورالعمل ها

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

rahbarعلم و فناوری یکی از پایه های اقتدار اقتصادی یک ملت اســت. یک ملت با داشــتن دانش پیشرفته، فناوری پیشرفته، هم به ثروت می رسد، هم به استغنای سیاسی می رسد، هم آبرومند می شود، هم دستش قوی می شــود. به خاطر کلیدی بودن مسئله پیشرفت علم و فناوری، من نسبت به این مسئله حساسم.

(فرمایشات مقام معظم رهبری در حرم رضوی در سال ۱۳۹۱)


 


rohaniتقویت شرکت های دانش بنیان از سیاست ها و اولویت های دولت است و حضور موفق کشور در رقابت جهانی در گرو توسعه شرکت های دانش بنیان، تجاری سازی و برندسازی و عبور از مقاله نویسی است.

(بیانات دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهور در هیأت دولت، شهریور ۱۳۹۳)

                                                                                                                           

اخبار و اطلاعیه های مرکز رشد

 


  • برگزاری جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان

جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان با حضور اکثریت واحد های فناور عضو در تاریخ ۸ آبان ۹۶ در محل سالن جدید ساختمان مرکز رشد برگزار شد.
ادامه خبر


  • برگزاری جلسه شورای مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

جلسه شورای مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۶ در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان برگزار گردید.
ادامه خبر


  • حضور همکاران مرکز تحقیقات و آموزش و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان در کارگاه آموزشی فرایند تجاری سازی

 

کارگاه آموزشی تامین مالی داخلی و بین المللی در حوزه صنعت به همت پارک علم و فناوری استان، با حضور علاقمندان و فعالان این حوزه، شرکت های مستقر در مرکز رشد، همکاران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران شرکت ها، واحدها و هسته های فناور استان در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۶ در سالن اجتماعات مرکز خدمات سرمایه گذاری گلستان برگزار شد.
ادامه خبر


  • حضور همکاران مرکز تحقیقات و آموزش و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان کارگاه آموزشی تامین مالی داخلی و بین المللی در حوزه صنعت

 

کارگاه آموزشی تامین مالی داخلی و بین المللی در حوزه صنعت به همت سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی گلستان با نظارت و حمایت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان و شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان ، با حضور علاقمندان و فعالان این حوزه، اعضای اتاق بازرگانی استان گلستان، همکاران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران شرکت ها، واحدها و هسته های فناور استان در تاریخ ۱۲ شهریور ۹۶ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی گلستان برگزار شد.
ادامه خبر


  • انجام برنامه های بهینه سازی و بازسازی در ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان

در راستای توسعه فرآیندها و در مسیر توسعه، ارتقا و پیشرفت مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان وابسته به مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان برنامه های متنوع بهینه سازی و بازسازی در دست اجرا می باشد.
ادامه خبر


  • حضور مدیر مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان در هفتمین نشست شورای مراکز رشد

دکتر حجت اله ربانی نسب مدیر مرکز رشد واحدهای فناور کشاورزی استان گلستان در هفتمین نشست شورای مراکز رشد که چهارشنبه ۸ شهریورماه در محل ستاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد حضور یافتند.
ادامه خبر


  • مهندس مجیب در دیدار از واحدهای فناور: مرکز رشد کشاورزی استان گلستان می تواند در آینده یکی از مراکز رشد تخصصی کشاورزی در کشور باشد.

 

مهندس ژاله مجیب از کارشناسان خبره بخش فناوری و تجاری سازی و مشاور سازمان تحقیقات، آموزش کشاورزی از واحدهای فناور مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان بازدید نمودند.
ادامه خبر


  • حضور همکاران مرکز تحقیقات و آموزش و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان در سمینار آشنایی با اصول تجارت با کشور قطر

 

سمینار آشنایی با اصول تجارت با کشور قطر به همت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، با حضور اعضای اتاق بازرگانی استان گلستان، همکاران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و مدیران شرکت ها، واحدها و هسته های فناور استان در تاریخ ۱۹ مرداد ۹۶ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی گلستان برگزار شد.
ادامه خبر