شادباش رییس مرکز تحقیقات و آموزش گلستان به مناسبت هفته روابط عمومی سال ۱۳۹۷

دکتر ابوالفضل فرجی رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان فرا رسیدن هفته روابط عمومی و ارتباطات سال ۱۳۹۷ را به تلاشگران شریف این حوزه بویژه همکاران واحد روابط عمومی مرکز شادباش گفت.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، دکتر ابوالفضل فرجی رییس این مرکز ضمن تقدیر از تلاش ارزنده تمامی همکاران شریف فعال در واحد روابط عمومی مرکز و رابطان این حوزه در بخشی از پیام خود گفت:

در آستانه یادمان ارزشمند و سترگ هفته روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه شادباش عرض می نمایم.
بی شک این مناسبت تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون دانش و صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ دستاوردی انعکاس نمی یابد.
در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نیست؛  فلسفه مدیریت است ، اگر ناکار آمد شود ، مدیریت  فرسوده و ناکارآمد می شود. و این روابط عمومی است که می تواند با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاری ساختن روح روابط عمومی در کل سازمان که با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمینه تجلی آرمان ها و افق های تعالی را در سراسر میهن اسلامی فراهم آورد.
هفته ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضورمدیرانی دانایی محور و تحول طلب از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سویی دیگرتلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نماییم.
بار دیگر برای تمامی فعالان این عرصه بویژه تلاشگران شریف این حوزه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و همکاران این مرکز، آرزوی بهروزی و شادکامی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف عالی کشور باشیم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.