افتخار کسب استاندارد سطح ۲حفاظت فیزیکی برای حراست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان ضمن ارتقا، استاندارد سطح دوحفاظت فیزیکی را به دست آورد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، با توجه به نامه رسمی مهندس عباس واعظی، حراست کل استان گلستان، حراست این مرکز براساس ارزیابی و ارزشیابی های بعمل آمده، استاندارد سطح دوحفاظت فیزیکی را دریافت نمود و این مهم در نامه ای که از سوی حراست کل استان گلستان تنظیم و به مرکز ارسال شده اعلام شده است.
در بخشی از این نامه آمده است:


مسئول محترم حراست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان
سلام علیکم
احتراماً با توجه به بررسی های به عمل آمده ازشاخص های ابلاغی درحوزه حفاظت فیزیکی موفق به کسب استاندارد سطح دو حفاظت فیزیکی شده اید، انتظار می رود با تلاش بیشتر در جهت تحقق شرح وظیفه ابلاغی موفق به اخذ سطوح سه گانه استاندارد شوید. امید است در پناه الطاف خداوند کریم و عنایت خاصه آقا امام زمان عج ا… تعالی فرجه الشریف و تحت زعامت رهبر عظیم الشان حضرت آیه ا… العظمی امام خامنه ای موید و منصور باشید.
واعظی
حراست کل استان گلستان


شایان ذکر است پیش از این حراست مجموعه موفق به کسب استاندارد سطح یک حفاظت فیزیکی شده بود و اکنون با رعایت موارد لازم به این ارتقا دست یافته است.
روابط عمومی مرکز همراه با شادباش این مهم به همکاران پرتلاش این حوزه و آرزوی توفیق روز افزون، امیدوار است همچون همیشه از راهنمایی ها و همکاری های این بزرگواران بهره مند باشد.

پاسخ دهید