برگزاری آیین تجلیل از همکاران پیشکسوت و بازنشسته در ایستگاه تحقیقات کشاورزی عراقی محله گرگان

آیین تجلیل از خدمات و زحمات سی ساله مهندس ابوالفضل حیدری راد، مهندس ابراهیم سلیمانزاده و مهندس سید محمد علی آقایان همکاران پیشکسوت و بازنشسته در ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان ( عراقی محله ) وابسته به مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این برنامه که در محل ایستگاه انجام شد همکاران این مرکز با حضور گرم خود و با اهدا هدایا و لوح تقدیر، ضمن تقدیر از زحمات و رد خیر سبز و ارزشمند ایشان در طول ۳۰ سال گذشته، برای این بزرگواران آرزوی بهروزی، شادمانی و شادکامی نمودند.
در این مراسم ابتدا دکتر ابوالفضل فرجی رییس مرکز، در سخنانی ضمن اشاره به سخن بزرگان، در ویژگی های این همکاران با حاضران گفتگو نمودند و برای ایشان در دوران بازنشستگی نیز آرزوی خیر نمودند.
در ادامه دکتر مختارپور رییس بخش تحقیقات زراعی و باغی و دکتر فیض بخش رییس ایستگاه، با بیان خاطرات دوران همکاری با ایشان، در خصوص توانمندی های این گروه و نقش چشمگیر آنان در پیگیری و پیشبرد امور بخش، ایستگاه و مرکز سخنانی را ارایه دادند و ضمن درخواست از این پیشکسوتان در انتقال تجربه و دانش خود به همکاران جوان در راستای پویایی مرکز و انتقال بین نسل ها، برای آنان در ادامه زندگی آرزوی توفیق نمودند.

پاسخ دهید