توافق‌نامه سطح خدمات پورتال

بدینوسیله توافق‌نامه سطح خدمات پورتال مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان به شرح ذیل به حضور کاربران و مخاطبین گرامی اظهار می‌گردد:

  • پورتال مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان در حال حاضرامکان ثبت درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات را برای شما متقاضیان گرامی در قالب سامانه پیامکی ۲۰۰۰۰۸۲۸ فراهم نموده است.  بدیهی است به محض ثبت درخواست، سعی می‌گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام گردد. همچنین متقاضیان می توانند در صورت داشتن شکایات از سامانه ارسال شکایات دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد که لینک آن در قسمت تماس با قرار داده شده استفاده نمایند.
  • در منوی تماس با ما که در نوار سبز بالای صفحه اول پورتال واقع گردیده، اطلاعات برقراری ارتباط با این مرکز اعم از آدرس پستی و شماره‌های تماس آنها درج گردیده، و یا در صورت تماس با بخش های دیگر مرکز به قسمت معرفی مرکز در نوار سبز رنگ مراجعه کرده و با انتخاب رییس و یا معاونان و یا بخش های تحقیقاتی با محقق مورد نظر ارتباط برقرار نمائید و یا به طور مستقیم در صورت تماس با رئیس می توانید از قسمت ارتباط با رئیس مرکز که در صفحه اصلی پرتال قرار دارد استفاده نمایید.
  • تارنمای مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان بر مبنای پایداری زیر ساخت‌های ارتباطی بصورت تمام‌وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
  • زمان از دسترس خارج شدن تارنمای مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.
  • تمامی تغییرات و بروز رسانی‌های پورتال مرکز بدون خارج شدن آن از دسترس، انجام خواهد گرفت ولی در صورت نیاز مقطعی به خارج کردن پورتال از دسترس، این کار در پایان روزهای جمعه انجام خواهد شد.