تقدیر همکاران مرکز تحقیقات و آموزش گلستان از سوی رییس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال بذر

گروهی از همکاران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان از سوی دکتر گودرز نجفیان رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال بذر مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان، خانم زهرا کارزرگر و آقایان: فرهاد اصغری شیخی و مهدی نظری، همکاران شریف و زحمتکش  این مرکز با توجه به نامگذاری رقم جدید گندم نان تکتاز با نام تکتاز، از سوی ایشان مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخشی از این نامه آمده است:

سلام علیکم

ضـمن تبریک و تشکر از تلاش های بی وقفه کلیه همکاران محترم دست اندرکار، به پیوست نامه شـماره ۲۰۰/۶۰۸۸مورخ ۲۵/۳/۱۴۰۰ معـاون محترم وزیر و رئیس سازمـان تحقیقـات، آموزش و ترویـج کشـاورزی در خصوص تصویب نام رقم “تکتاز” برای لاین گندم -N 17-93 ، بـا ویژگی هـای زودرسـی ، پتانسـیل عملکرد منـاسب، مقاومت نسبی به ریزش دانه و کیفیت نانوایی مطلوب و.. مناسب کشت در مناطق کم باران اقلیم گرم و مرطوب شمال کشور ،بدینوسیله از زحمات بی وقفه شما همکاران محترم که نقش به سزایی در معرفی این رقم ایفا نموده اید تشکر و قدردانی می نمایم. از خداوند متعال توفیق روز افزون برای کلیه همکاران پژوهشگر آرزومندم.

گودرز نجفیان

رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کشور

روابط عمومی مرکز همراه با شادباش این مهم خدمت این بزرگواران و آرزوی توفیق روز افزون، امیدوار است همچون همیشه از راهنمایی ها و همکاری های ایشان بهره مند باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.