راه اندازی شبکه اجتماعی دانش کشاورزی (تاک)

 

بـاتوجه به راه انـدازی شبکه اجتمـاعی کشاورزی ایران (تاک)، بتدریـج تمام گروههـای تخصصـی و اداری و نیز تمام سـرویسهای اطلاع رسانی پیامکی سامانه های مختلف سازمان به پیامرسان تاک منتقل خواهد شد. ضمنا امکانات مختلف از قبیل تشکیل گروه، چت، ارسال بسته های صوتی و تصویری، ارسال فایل، تماس صوتی و تماس تصویری برای تمام کاربران و علاقه مندان در حوزه کشاورزی فعال می باشد.

نسخه موبایل

دانلود نسخه اندروید   کافه بازار                 نسخه IOS    سیبآپ

نسخه ی تحت وب تاک
نسخه‌ی تحت وب تاک یا وب‌اپلیکیشن تاک، سرویسی است که این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند بدون استفاده از اپلیکیشن، و از طریق انواع مرورگرها، به این شبکه اجتماعی دسترسی یابد. وب‌اپلیکیشن تاک از نظر قابلیت، تفاوت خاصی با اپلیکیشن اندروید یا آی ‌او اس ندارد و هیچگاه از دسترس خارج نمی‌شود.
نکته‌ی مهم در مورد نسخه‌ی تحت وب تاک این است که کاربران سیستم عامل iOS، در استفاده از این نسخه، به هیچ مشکلی برنخواهند خورد. حتی در زمان‌هایی که به دلایل مختلف مثل تحریم‌های شرکت اپل، اپلیکیشن‌های ایرانی بر روی این گوشی‌ها دچار اختلال می‌شوند، اپلیکیشن تحت وب تاک همچنان قابل استفاده است.
اگر می‌خواهید از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود به نسخه‌ی تحت وب تاک دسترسی یابید، کافی است به آدرس http://web.agritak.ir مراجعه کرده و درست مانند اپلیکیشن، با آن کار کنید.
آموزش عضو شدن در کانال تاک مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان

۴ دیدگاه

  1. شبکه خوبی است .انشااله درراستای توسعه کشاورزی پایدار وهمچنین توسعه روستایی به جامعه کشاورزی درجهت رسیدنن به اهداف خود که امنیت غذایی وحفظ محیط زیست وارزش های اقتصادی واجتماعی می باشد بتواند کمک شایانی نماید.

  2. سیدابراهیم حسینی

    با سلام من سیدابراهیم حسینی هستم از استان گلستان شهر ستان گالیکش متولد ۱۳۶۹دارای کارشناسی کشاورزی دارای کارت پایان خدمت و متاهل هستم و بیکار و آماد همکاری در هر زمینه کاری هستم با تشکر
    ۰۹۱۱۸۷۹۵۱۶۲

  3. صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مهدیشهر

    صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مهدیشهر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.