پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان به مناسبت روز معلم

علیرضا صابری با صدور پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه روز معلم و آغاز هفته گرامیداشت مقام معلم را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:


بسمه‌تعالی


جایگاه آرمانی معلم در جامعه اسلامی جایی است که رسول گران‌قدر اسلام (ص) مقام معلم را بدان جهت که پرورش روح انسان را به عهده دارد، هم‌سنگ مقام انبیاء دانسته‌اند.
بالندگی، تکاپو و رشد علمی و معنوی یک جامعه مدیون معلم است او که زکات علمش را بی‌دریغ و از عمق جان، بذل روح تشنه دانش‌آموزانش می‌کند و نهال نوپای دانش را در مزرعه ذهنشان می‌پروراند.
معلم باغبان اندیشه‌ها و نگاهبان ایمان است، الفبای عشق را در نهاد جان دانش‌آموز حک می‌کند، مشق راستی و درستی به او می‌آموزد و ضمیر پاکش را با ایمان و معرفت تربیت می‌کند، پژواک دانایی را در کشاکش قرن‌ها ماندگار ساخته و معمار جاویدان تمدن‌ها، ترسیم کننده آینده‌های درخشان بشریت، تبلور فرزانگی و نماد مُبرز فرهیختگی است.
اینجانب دوازدهم اردیبهشت‌ماه سالروز شهادت علامه شهید آیت‌الله دکتر مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشته و زحمات این عزیزان را ارج می‌نهم و از همکاران گرامی دعوت می‌کنم مثل همیشه در عرصه تحقیقات با مشارکت فعال و روزافزون خود، در ارائه طرح‌های تحقیقاتی نوآورانه و فناوری‌های نوین، رافع مشکلات بخش کشاورزی و منابع طبیعی شوند. در کنف الطاف خاصه الهی، سرافراز و سلامت باشید.


علیرضا صابری
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.