برگزاری جلسه کمیته فنی بخش تحقیقاتی گیاه پزشکی مرکز تحقیقات و آموزش گلستان

لسه کمیته فنی بخش تحقیقات گیاه پزشکی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ در دفتر ریاست مرکز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این برنامه که با حضور دکتر ابوالفضل فرجی رئیس، دکتر کیانی معاون پژوهشی و دکتر آقاجانی معاون آموزش، دکتر ربانی نسب رئیس و اعضای کمیته فنی بخش تحقیقات گیاه پزشکی این مرکز برگزار شد ابتدا دکتر ربانی نسب توضیحات جامعی ازوضعیت واطلاعات حوزه گیاه پزشکی استان را ارائه نمود و در ادامه به معرفی ترکیب منابع انسانی و تخصص های مرتبط و توانمندی های این حوزه در مرکز پرداخت و دهمچنین با معرفی اقدامات انجام شده و نقش تعداد وطرح های بخش، به چالش های پیش رواشاره شد و در انتها برنامه های آینده برای رفع مشکلات فوق و پیشنهادات بخش ره به آگاهی حاضران رساند.
در بخش دیگر این نشست، هریک از اعضای کمیته فنی بخش، با توجه به تخصص های مربوطه، مسائل و پیشنهادات حوزه خود را بیان نمودند.
سپس معاونان مرکز، ضمن تقدیر از برنامه های اجرا شده و خدا قوت به همکاران بخش، دیدگاه خود را در خصوص موارد مطرح شده و عملکرد بخش بیان نموده و پیشنهادات خود را بیان کردند.
در انتها دکتر فرجی ریاست مرکز، با تشکر از خدمات و برنامه های بخش و تشکر از تمامی همکاران این بخش، به جمع بندی جلسه و موارد مطرح شده پرداخت و نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص برنامه های علمی، فنی و آموزشی و پژوهشی بخش ارایه نمود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*

معادله‌ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.